Długie i gęste rzęsy

Nie każda kobieta może się poszczycić długimi, gęstymi i intensywnie czarnymi rzęsami. Przy obecnym szybkim postępie rynku kosmetycznego i medycyny estetycznej co chwilę pojawiają się nowe skuteczne opcje uzyskania wymarzonego wachlarza rzęs. Jakie zatem są popularne metody uzyskania pięknej oprawy oczu? Poniższy artykuł przedstawia popularne metody.

Szybko z naturalnym efektem

Jeśli nie mamy dużo czasu, możemy zakupić w wielu sieciach drogeryjnych sztuczne rzęsy sprawdzonych marek. Można zaopatrzyć się w kępki bądź całe paski rzęs. Do kompletu należy zakupić specjalny klej do mocowania sztucznych rzęs. Bez obaw klej jest bezpieczny, nie szczypie i trzyma rzęsy przez długi czas. W ofercie dostępne są różne rzęsy, mniej i bardziej gęste. Wybór zależy tak naprawdę od nas i naszych preferencji. Gęste, długie i intensywnie czarne rzęsy dają efekt glamour i dedykowane są zwłaszcza kobietom, które lubią wyróżniający wygląd. Nie boją się odważnych stylizacji, a ich makijaż jest bardzo intensywny. Jeśli cenicie naturalny wygląd, lepszą opcją będą kępki rzęs bądź pasek delikatnych rzęs. W jaki sposób przykleić sztuczne rzęsy? Należy nałożyć małą warstwę kleju na pasek sztucznych rzęs, przy pomocy pęsety do regulowania brwi przyłożyć sztuczne rzęsy nad linią naszych rzęs. Należy odczekać chwilę i gotowe! Warto jednak pamiętać, że przyklejanie sztucznych rzęs wymaga wprawy. Praktyka czyni mistrza, a dobrze dobrane rzęsy nie tylko wytrzymają cała noc, ale i będą nie do odróżnienia od tych naturalnych.

Rzęsy z gabinetu kosmetycznego

Popularną metodą na piękne rzęsy jest przedłużanie rzęs metodą 1 do 1. Metoda jeden do jednego polega na przyklejeniu sztucznej rzęsy do naszej własnej. W ten sposób możemy uzyskać naturalny efekt, jednak przy wyborze dłuższych rzęs uda się nam osiągnąć bardziej spektakularny wygląd. Metoda ta jest bezpieczna i nie kosztuje fortuny, należy mieć jednak czas na wykonanie zabiegu.

W domowym zaciszu

Dawniej najpopularniejszą metodą uzyskania pięknego wachlarza rzęs były doklejane sztuczne rzęsy, jak również przedłużane 1:1 w gabinecie kosmetycznym. Czy można naturalnie uzyskać piękne rzęsy? Obecny postęp rynku kosmetycznego sprawił, że jest to możliwe również w domowym zaciszu. Kosmetyki jak Long 4 Lashes posiadają składniki aktywne przyśpieszające wzrost dłuższych i bardziej czarnych rzęs. Dzięki stosowaniu tego kosmetyku mamy szanse uzyskać także większą ilość rzęs. By móc cieszyć się pięknym i gęstym wachlarzem rzęs, należy go stosować codziennie przez trzy miesiące. W innowacyjnej formule zawarty jest bimatoprost, czyli aktywny stymulator wzrostu. Ponadto serum zawiera nawilżający i wygładzający rzęsy kwas hialuronowy, a także poprawiającą ich strukturę prowitaminę B5. W składzie znajdziemy także alantoinę, która zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom. Serum long 4 lashes to doskonała alternatywa do sztucznych rzęs, jednak wymaga regularności. Dzięki temu uzyskamy piękne rzęsy niedużym wysiłkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here