Kuferek kosmetyczny - na co zwrócić uwagę przed zakupem

Ile razy szukałyśmy ulubionej szminki w przepastnej szufladzie albo jednokomorowej kosmetyczce? A może kiedyś musiałyśmy poświęcić kilka godzin na czyszczenie jej zawartości z tuszu do rzęs albo lakieru do paznokci, który wylał się z niedomkniętej buteleczki? Jeśli tak, przekonałyśmy się z pewnością, że warto utrzymywać kosmetyki w idealnym porządku. Świetnym rozwiązaniem, gwarantującym szybki i łatwy dostęp do idealnie posegregowanych przyborów i preparatów jest kuferek na kosmetyki.

Jak wybrać odpowiedni kuferek kosmetyczny?

Kuferek na kosmetyki przydatny jest każdej kobiecie, jednak decydując się na jego zakup powinnyśmy wcześniej zdefiniować dokładnie nasze oczekiwania wobec nowego nabytku oraz precyzyjnie określić do czego będzie nam służył i jaki budżet możemy przeznaczyć na ten wydatek. Jeżeli nie posiadamy wielu specyfików, a przy tym często podróżujemy, doskonałym pomysłem będzie zakup niewielkiej i niedrogiej jednokomorowej kosmetyczki o sztywnych ściankach. Podczas podróży zmieścimy w niej szampon, balsam, zestaw manicure, pomadkę i tusz oraz kilka innych drobiazgów, a w warunkach domowych z pewnością pomieścimy wszystkie używane kosmetyki upiększające. Jeśli należymy do kobiet, które malują się dość często i wykonują pełen makijaż, albo samodzielnie wykonujemy sobie manicure hybrydowy czy żelowy – przyda się nieco droższy, większy kuferek, z główną komorą mieszczącą lampę UV czy LED oraz szufladkami na lakiery i inne akcesoria. Duży wybór tego rodzaju kuferków wyposażonych często w kratkę do segregowania lakierów (kratkę tę można łatwo modyfikować w razie potrzeby lub usunąć), wyściełanych przyjemną tkaniną aksamitną, zaopatrzonych w rączkę oraz pasek na ramię, oferuje na przykład sklep internetowy Dyskont Kosmetyczny. Takie poręczne, niewielkie a jednocześnie pojemne kuferki kosmetyczne sprawdzą się również w przypadku profesjonalnej stylizacji paznokci jedną metodą z dojazdem do klientki.

Duże kuferki dwuczęściowe

Jeśli potrzebujemy kuferka do celów zawodowych lub posiadamy naprawdę sporą ilość kosmetyków prywatnie, warto rozpatrzyć zakup nieco większego pojemnika. Swoją funkcję doskonale spełnią w takich przypadkach kuferki dwuczęściowe, których bogatą ofertę prezentuje na swojej stronie https://dyskontkosmetyczny.pl/231-kuferki wspomniany już Dyskont Kosmetyczny. Górna część kufra zbudowana jest tak samo, jak opisane w poprzednim akapicie kuferki jednoczęściowe, natomiast dolną można całkowicie odpiąć, dzięki czemu wyjęcie lampy czy innych akcesoriów jest bardzo łatwe i bezproblemowe. Zaletą kuferków dwuczęściowych, podobnie zresztą jak mniejszych, jednoczęściowych jest możliwość zamknięcia na kluczyk, co uniemożliwia dostęp osób postronnych, w szczególności małych dzieci.

Profesjonalne walizki i kufry

Kosmetyczki wyjazdowe oraz stylistki paznokci dojeżdżające do klientki, które oferują duży zakres usług, z pewnością docenią duże kufry wyposażone w szuflady lub walizki trzykomorowe z odpinanymi całkowicie częściami zaopatrzone w kółka oraz rączki. Tego rodzaju sprzęt to wydatek rzędu kilkuset złotych, jednak niezbędny w niektórych sytuacjach. Przydaje się zwłaszcza w dużych miastach, gdzie często dotarcie z miejsca parkingowego do mieszkania klientki wiąże się z długim spacerem – kółka i uchwyt ułatwiają wtedy transport dość ciężkiej walizki kosmetycznej. Funkcjonalność rozwiązania docenią zresztą również mobilne kosmetyczki z mniejszych miejscowości, które poruszają się pieszo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here