Coolsculpting - jakie daje efekty?

Coolsculpting jest to urządzenie, które jest wykorzystywane podczas zabiegu kriolipolizy. Jest to jedna z najpopularniejszych metod, w walce z niechcianą tkanką tłuszczową. Wybierana jest zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, jako nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji lub lipolizy.

Jak wygląda zabieg Coolsculpting?

Coolsculpting posiada specjalny aplikator, który pod wpływem próżni zasysa fałdy skóry do zagłębienia. W tym miejscu dochodzi do procesu zamrażania komórek tłuszczowych. Jest to urządzenie, które monitoruje temperaturę skóry, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny.

Czas zabiegu jest uzależniony od powierzchni, która została poddana mrożeniu. Zazwyczaj wynosi od 45 minut do 3 godzin.

Zabieg nie jest bolesny, jedyne co można odczuwać to na początku uczucie chłodu, ale po kilku minutach skóra przyzwyczaja się i drętwieje. Może być odczuwalny lekki dyskomfort.

Przeczytaj też: http://tubator.pl/piekne-geste-rzesy-jak-to-osiagnac/

Jak przygotować się do zabiegu Coolsculpting?

Przed wykonaniem zabiegu Coolsculpting, należy zaczerpnąć konsultacji z lekarzem, który oceni czy nie ma żadnych przeciwskazań. Podczas wizyty wskazywane są również konkretne obszary, które chcemy poddać zabiegowi. Dzięki temu od razu zostaną podane nam koszty. Zwykle należy wykonać około 2-3 zabiegów na jedną partię ciała, w odstępach 6-tygodniowych.

Czy Coolsculpting gwarantuje zniknięcie tłuszczu na zawsze?

Tak! Zamrożone i usunięte komórki tłuszczowe, za pomocą urządzenia Coolsculpting nigdy już się nie odtworzą. Jednak efekty wcale nie muszą utrzymać się do końca życia. Podstawą jest zbilansowana dieta oraz regularna aktywność fizyczna. Jeżeli o to nie zadbamy, to na miejscu starej tkanki tłuszczowej pojawi się nowa.

Jak szybko zobaczymy efekty zabiegu Coolsculpting?

Zabieg kriolipolizy jest bezinwazyjny, jego zadaniem jest pobudzanie naturalnych procesów metabolicznych. Na efekty jednak musimy chwilę poczekać, zazwyczaj po pierwszym zabiegu widać je około 6 tygodnia. Dopiero po 2-3 zabiegów, możemy liczyć na redukcję tkanki tłuszczowej na poziomie około 25 %. Efekt końcowy będzie zauważalny po około 3-6 miesiącach.

Źródło: https://mataba.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here