Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs – sprawdź, jak podkreślić oko bez maskary!

Długie i podkręcone rzęsy to marzenie każdej kobiety. Codziennie rano zmagamy się z używaniem zalotki i tuszowaniem rzęs, by uzyskać głębie spojrzenia i piękne, długie rzęsy. Niestety nie każdego natura obdarzyła bujnymi włoskami na po wiekach, ale dzisiaj nie jest to już problemem. Wraz z rozwojem technologii oraz kosmetologii, wzrosła ilość ofert salonów kosmetycznych, które konkurują z ilością metod, jeśli chodzi o przedłużanie rzęs. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jakie metody są najpopularniejsze i na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o przedłużaniu rzęs. Nadchodzi okres wakacyjny, więc zainteresowanie tymi zabiegami rośnie. Podobnie jak wzrasta zainteresowanie usługami podologicznymi, które pozwalają uchronić stopy przed infekcjami, o które w okresie letnim nie trudno. W innym naszym poradniku przeczytasz o tym, jak znaleźć sprawdzonego podologa, a dzisiaj zachęcamy do lektury na temat przedłużania rzęs.

Jak przedłużyć rzęsy? Oto najpopularniejsze metody!

Dla niektórych pań przedłużanie rzęs to nic nowego są jednak i takie, które decydują się na ten zabieg pierwszy raz. Wówczas wzrasta niepewność, pojawia się mnóstwo pytań i budzących wątpliwości kwestii, które krążą po internecie. Pierwszą istotną sprawą jest świadomość, jak w ogóle taki zabieg wygląda i jakie są metody na uzyskanie pięknych oraz długich rzęs?

Do najpopularniejszych metod należą trzy podstawowe sposoby:

  • metoda 1:1 – polega na doczepieniu po jednym sztucznym włosku do każdej, pojedynczej naturalnej rzęsy,
  • metoda 2D – to sposób, w którym do każdej naturalnej rzęsy doczepia się dwa sztuczne włoski,
  • metoda 3D – podobnie jak poprzednia polega na doczepieniu do każdej naturalnej rzęsy po trzy sztuczne włoski.

Jak widać, każda z tych metod daje inne efekty. W pierwszej uzyskamy niewątpliwie bardzo naturalny efekt, gdyż sztuczne rzęsy niemalże spoją się z naturalnymi. Da to wrażenie naturalnie długich i podkręconych rzęs.

W przypadku drugiej metody dodatkowo zyskamy zagęszczenie rzęs. Trzecia natomiast daje prawdziwe wow, gdyż zagęszcza i przedłuża rzęsy. Niestety taki efekt niesie ze sobą również nieco negatywne skutki, gdyż znacznie obciąża naturalne rzęsy.

Na co zwrócić uwagę decydując się na zabieg?

Przede wszystkim ważne powinno być to, z jakich produktów będzie korzystać stylistka wykonująca zabieg. Salony oferujące tego typu zabiegi na rzęsy w Szczecinie stawiają na profesjonalizm i najwyższą jakość. To znaczy, że w ofercie znajdziesz nie tylko wszystkie trzy wspomniane metody, ale także inne techniki, jak np. przedłużanie rzęs metodą mieszaną czy tak zwane szybkie rzęsy w 30 minut. Co więcej, stylistka musi posiadać elementarną wiedzę w tym zakresie i oczywiście gwarantować wybór rodzaju dopinanych rzęs.

Doświadczenie, wiedza oraz wysokie jakości preparaty podnoszą pewność, że zabieg będzie efektowny i bezpieczny. Higiena pracy i bezapelacyjna precyzja dają gwarancję satysfakcji.

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here