Maszynka i pigmenty do makijażu permanentnego ust

Jeżeli szukasz najwyższej jakości sprzętu i barwników do wykonywania makijażu permanentnego trafiłeś we właściwe miejsce. Hanami Pigments oferuje najlepsze na rynku produkty zapewniające wspaniałe efekty i cechujące się niezwykle bezpiecznym składem. Zachwyć swoje klientki, sięgając po najwyższej jakości pigmenty do makijażu permanentnego – zapraszamy!

Pigmenty do makijażu permanentnego ust – zachwycający efekt kolorów

Wysokiej jakości pigmenty to podstawa trwałego i zachwycającego makijażu permanentnego. Tylko użycie najlepszych barwników pozwala na uzyskanie pięknego i utrzymującego się efektu bez przerysowań. Jednym z produktów dostępnych na stronie Hanami są barwniki przeznaczone do pigmentacji czerwieni wargowej. Dostępne są w kolorach:

  • Bolero,
  • Chili,
  • Coral, 
  • Dirty Pink,
  • Flamenco,
  • Grape, 
  • Mirabel, 
  • Porto.

Korzystając z naszych produktów, masz szansę uzyskać różnorodne efekty szminki, błyszczyka czy akwareli, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. Wszystko dzięki doskonałemu składowi niezawierającemu szkodliwych substancji mogących wywoływać reakcje alergiczne i powikłania.

Praca z naszymi produktami z serii Lips Line jest bardzo przyjemna i łatwa  zarówno za pomocą maszyn, jak i manualnie – poznaj pełną listę produktów na https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-ust.

Urządzenie do makijażu permanentnego – komfortowa i przyjemna praca

Aby jak najlepiej wykorzystać właściwości naszych pigmentów, polecamy specjalistyczne i nowoczesne maszyny do makijażu permanentnego Hanami. Zapewnią one doskonałą precyzję i niespotykaną wygodę podczas użytkowania. Każda linergistka zachwycona będzie możliwościami, jakie dają nasze maszyny PMU.

Sesje makijażu permanentnego mogą być naprawdę długie, dlatego niezwykle ważne jest, aby zapewnić komfortowe warunki klientowi i pełną wygodę osobie wykonującej zabieg. Maszynka do makijażu permanentnego posiada bardzo cichy tryb pracy, przez co nie będzie wydawała uciążliwych męczących dźwięków. Możliwość pracę bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej nienagrzewająca się i stabilna rączka odporna na drgania zapewni jeszcze większy komfort  zarówno pracownikowi jak i klientowi, natomiast czytelny, dotykowy wyświetlacz oraz możliwość ręcznego ustawienia trybu prędkości pracy igły pozwoli na maksymalną precyzję wykonywanych ruchów. Przystosowane są do różnych trybów pigmentacji takich jak pigmentacja kreski na powiece, pigmentacja ust, czy pigmentacja brwi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do wykonania doskonałego makijażu permanentnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here