markowe ubrania
fot. pexels.com

Jeszcze kilkanaście lat temu markowe ubrania nie były aż tak popularne, jak obecnie. Kiedyś w naszych szafach dominowała odzież z sieciówek, a dzisiaj coraz więcej z nas sięga po marki ekskluzywne. Dowiedz się, w jaki sposób kupować markowe ubrania w korzystnych cenach! Te zazwyczaj są droższe od tych normalnych, ale stosując zaproponowane w tym poradniku rozwiązania, możesz wyposażyć swoją szafę w markowe ubrania, kupione w korzystnej cenie!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/tanie-markowe-ubrania/ 

Co to w ogóle znaczy, że ubrania są markowe?

Każdy w inny sposób definiuje czy dane ubranie jest markowe. W każdym razie, wiele osób zgodnie – markową odzież określa jako ekskluzywną, znanych projektantów czy też firm, która jest droższa od tych w sieciówkach i dostępna w bardziej wyjątkowych punktach sprzedaży, niż chociażby wspomniane sieciówki. Ubrania markowe z tych, i z wielu innych względów (np. z powodu wysokiej jakości, dobrego składu, ilości nie masowej) są droższe. Czasem te ceny są naprawdę wysokie, a na pierwszy rzut oka – nieuzasadnione. Wyobraźmy sobie taką sytuację. Przed oczami mamy dwie zwykłe bluzki na krótki rękaw, pomińmy teraz markę. Jedna kosztuje 20 zł, a druga 100 zł. Na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią. No właśnie – i takie rzeczy mogą być frustrujące, tym bardziej że jak to jest możliwe, że za zwykłą bluzkę zapłacimy aż 100 zł, gdzie równie dobrze można ją kupić na kilkanaście czy kilkadziesiąt. Jeśli jednak przyjrzymy się bliżej z czego te ceny wynikają, to zauważyć można, że ta bluzka droższa ma przede wszystkim lepszy skład materiału, z jakiego została wykonana, być może została też wyprodukowana w zgodzie ze środowiskiem i oczywiście ma znaczek znanej marki czy projektanta i dlatego ta cena jest wysoka.

Jak tanio kupować markowe ubrania?

Przede wszystkim warto kupować w outletach. Są to sklepy, w których znajdują się końcówki kolekcji. Wówczas dane ubranie jest z poprzedniego sezonu i z tego względu jest tańsze, ale tak naprawdę kupując zwykłą bluzkę nie widać tego, że jest ona niemodna, ponieważ ma bardzo uniwersalny wzór czy kolor. Po drugie, warto kupować markowe ubrania używane. Ta odzież ze względu na wysoką jakość nie niszczy się tak szybko i można ją nosić przez wiele sezonów, dzięki temu też zakup używanej odzieży jest bardzo rozsądny. Innym sposobem, aby w korzystnej cenie kupić markową odzież jest polowanie na promocje, które w markowych sklepach mogą być naprawdę duże, zwłaszcza przy zmianie kolekcji.

Przeczytaj też: http://dobrenawyki.pl/koloryzacja-wlosow-jak-do-tego-podejsc/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here