rzęsy
fot: pixabay.com

Długie, gęste rzęsy to must have tego sezonu. Zdecydowanie odchodzimy już subtelnego, delikatnego looku. Zamiast naturalnego wyglądu i makijażu „no makeup”, stawiamy na zalotne spojrzenie. Skupiamy się przede wszystkim na podkreśleniu oprawy oczu. 

Zobacz też: http://trzypion.pl/rzesy-3d-opinie/

Uwydatnianie ust schodzi w tym sezonie na dalszy plan. Mogą być nawet tylko delikatnie podkreślone szminką w naturalnym odcieniu. To nasze oczy mają skupić całą uwagę. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na wystylizowanie brwi na mocne, szerokie, wyraźnie przyciemnione, piękne, gęste rzęsy na pewno przypadną ci do gustu. 

Efekt 3D

Najmodniejsze są obecnie rzęsy z efektem 3D. Co to oznacza? W praktyce wygląda to następująco: do każdej twojej naturalnej rzęsy przyklejane są 3 sztuczne. To sprawia, że efekt jest powalający. Rzęsy zyskują na objętości. Nie wygląda to też tak sztucznie jak w przypadku nakładania kilku warstw maskary. Po prostu włoski zostają potrójnie zagęszczone. 

Czy można dokleić sobie rzęsy samodzielnie w domu

Niestety, takiego zabiegu nie jesteśmy w stanie zrobić sobie same. Trzeba się po to udać do profesjonalnej kosmetyczki. Odradzamy również powierzanie tego koleżankom, które nie zajmuje się tym profesjonalnie. Pamiętajmy, że wbrew pozorom jest to dość ryzykowny zabieg. Wykorzystywany jest tu niezwykle mocny klej. Jego nieumiejętna aplikacja może sprawić, że skleją się nam powieki! Poza tym klej zawiera silne substancje chemiczne, jeśli dostanie się nam do oka, może jest bardzo podrażnić, a nawet uszkodzić. Dla własnego dobra powierzmy to zadanie profesjonalistom. 

Zabieg u kosmetyczki

Do wykonywania tego zabiegu potrzebne jest doświadczenie i precyzyjna ręka. Trzeba być wprawionym w wykonywaniu tego typu czynności, ponieważ trwa to dość długo, dłonie muszą być wytrzymałe.Dobra kosmetyczka dobierze tez odpowiednie akcesoria – bezpieczny i trwały klej oraz wysokiej jakości sztuczne włoski. Mimo że z wyglądu sztuczne rzęsy dostępne w sprzedaży niewiele się różnią między sobą, to różnicę poczujemy w użytkowaniu. Muszą być elastyczne, aby układały się we właściwą stronę. Zabieg przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym kosztuje około 200 zł. Warto zapłacić taka kwotę, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa i pięknego efektu końcowego. 

Przeczytaj też:http://dobrenawyki.pl/fryzura-dla-kilkulatka/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here