Depilacja

Większość kobiet w okresie wiosennym przypomina sobie, że już niedługo rozpoczęcie sezonu bikini. Co to oznacza? Przede wszystkim ekspozycję sporej ilości gołego ciała, które niestety nie zawsze prezentuje się nienagannie. Bardzo często pokryte jest dużą ilością czarnych włosków. Jak sobie z nimi poradzić?

Depilacja – domowe sposoby a skuteczność

Nie da się ukryć, że praktycznie każda kobieta na myśl o depilacji przywodzi zastosowanie tradycyjnej maszynki jednorazowej, wosku, depilatora, czy też kremu do depilacji. Są to bowiem metody stosunkowo tanie i proste w użyciu. Z ich pomocą zabieg usuwania owłosienia nie trwa długo, a do tego jest stosunkowo bezpieczny. Co do bolesności, to trzeba zaznaczyć, że każdy z nich może wywołać pewien dyskomfort. Poziom jego odczuwania będzie zależał od indywidualnej wrażliwości na tego rodzaju zabiegi. Pewnikiem jest, że zastosowanie depilatora, a także wosku należy do tych bardziej bolesnych. A jak z trwałością? Trzeba zaznaczyć, że każda osoba wykonująca depilację liczy na jak najlepsze efekty, które będą utrzymywały się chociaż przez jakiś czas. Prawda jest jednak taka, że wszystkie powyżej wymienione metody nie dają trwałych efektów. W przypadku maszynki czy kremu do depilacji jest zaledwie kilka dni. Nieco dłużej gładką skóra można cieszyć się po zastosowaniu depilatora lub wosku.

Depilacja laserowa – profesjonalne usuwanie owłosienia

Metodą, która cały czas cieszy się popularnością, a dostęp do niej staje się coraz łatwiejszy jest depilacja laserowa. Ten zabieg wykonywany jest w gabinecie medycyny estetycznej lub dobrym salonie kosmetycznym takim jak np. https://nowacka.com.pl/. Jakie są jego efekty? Rezultaty są największą zaletą depilacji laserowej. Mowa tu bowiem o gładkiej skórze utrzymującej się przez lata. Po wykonaniu serii zabiegów można cieszyć się brakiem owłosienia i nie trzeba już martwić się przed wizytą na basenie czy nad morzem. Można śmiało zakładać bikini i pokazywać swoje gładkie ciało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here