Hanami Pigments

Każdy, kto pracuje w zawodzie linergisty doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne są dobrej jakości pigmenty podczas wykonywania makijażu permanentnego. Aby móc zapewnić klientom doskonały i trwały efekt na długi czas, musimy posiadać zarówno umiejętności jak i dobry sprzęt – niezależnie czy używać będziemy maszynek, czy wykonywać będziemy go manualnie. Jeżeli prowadzisz salon urody i chcesz oferować swoim klientom usługi na jak najwyższym poziomie, możemy zaproponować Ci serię naszych profesjonalnych produktów. Nasze barwniki do makijażu permanentnego doceniane są przez wielu fachowców działających w tej branży od wielu lat. Teraz również ty dostajesz możliwość pracowania na nowoczesnych i innowacyjnych pigmentach. Sprawdź naszą ofertę – Hanami Pigments.

Nowoczesne barwniki do makijażu permanentnego ust – doskonały efekt pigmentacji

Przeznaczone do pigmentacji czerwieni wargowej pigmenty od Hanami oferują doskonałą trwałość kolorów. Nasze nowoczesne barwniki są bardzo mocno napigmentowane, dzięki czemu zapewniają wyrazisty kolor na długi czas. Gwarantują piękny i trwały efekt, który zachwyci Twoje klientki i zachęci je do  ponownego skorzystania z Twoich usług.

Nowoczesna technologia zastosowana podczas wytwarzania barwników sprawia, że są one w pełni bezpieczne i pozwalają wykonywać zabiegi bez obawy o niepożądane skutki uboczne lub wystąpienie reakcji alergicznych. Organizm nie będzie traktował pigmentu jako ciała obcego i nie będzie próbował pozbywać się go ze skóry.  Nasze produkty są w pełni kompatybilne z ludzkim ciałem. Duża ilość składników mineralnych obecnych w barwnikach sprawi, że usta będą lepiej się goić, a efekt będzie jeszcze lepiej utrwalony. Więcej informacji uzyskasz na stronie https://hanamipigments.eu/pigmenty-do-ust.

Hanami – szeroka oferta pigmentów do makijażu permanentnego

W naszej ofercie znajdziesz również barwniki do wykonywania innych zabiegów makijażu permanentnego takie jak:

  • pigmenty do brwi,
  • pigmenty do powiek,
  • pigmenty do skóry głowy,
  • pigmenty do microbladingu,
  • oraz barwniki do medycznej pigmentacji brodawek.

Wszystkie nasze produkty posiadają specjalne atesty bezpieczeństwa i spełniają wszystkie wymagane normy. Ich wpływ na skórę badany był wielokrotnie w najnowocześniejszych laboratoriach w Niemczech. Dzięki temu możemy dać gwarancję, że oferujemy produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu – znajdziesz tam sprzęt, barwniki oraz inne akcesoria potrzebne do wykonywania makijażu permanentnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here