sklep z feromonami

Nie bez powodu mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. To, jak dana osoba będzie odbierać nas w przyszłości i jak rozwinie się nasza relacja, w dużej mierze zależy właśnie od pierwszych kilku minut spotkania. Czy feromony mogą wpłynąć na pierwsze wrażenie?

Dlaczego feromony działają?

Feromony to silne związki chemiczne, które ludzki organizm produkuje w sposób naturalny. Jesteśmy na nie podatni i nieświadomie motywują one nas do podjęcia konkretnego działania, np. nawiązania rozmowy czy kontaktu wzrokowego z drugą osobą. Każdy człowiek produkuje je w innym stężeniu, którego nie da się stymulować, ale można w znaczny sposób pomóc sobie za pomocą środków syntetycznych lub specjalnych perfum z feromonami.

Jakie feromony wybrać?

Dobór feromonów jest oczywiście uzależniony przede wszystkim od płci, ponieważ damskie i męskie substancje znacznie się od siebie różnią. Kolejnym aspektem jest sama forma afrodyzjaków. Są one dostępne zarówno w formie czystej (bezzapachowej), jak i w postaci perfum (damskich lub męskich). Ich skuteczność jest taka sama, jednak znacznie popularniejsze są afrodyzjaki zapachowe, które poza działaniem na płeć przeciwną są również doskonałym dodatkiem na co dzień. W dzisiejszych czasach łatwo znaleźć sklep z feromonami.

Feromony na pierwszej randce

Pierwsza randka to jedna z tego typu sytuacji, gdy staramy się wypaść jak najlepiej. Godziny przygotowań są przepełnione również stresem, ponieważ do samego końca nie mamy pewności, jak odbierze nas druga osoba. Zastosowanie feromonów nie tylko pozytywnie wpłynie na ten odbiór, ale również doda nam pewności siebie, ponieważ zyskamy pewność, że posiadamy tajemniczą moc, o której partner lub partnerka nie ma bladego pojęcia! Afrodyzjak sprawi, że staniemy się w oczach wybranka lub wybranki bardziej atrakcyjni, ciekawsi i pociągający, co przełoży się bezpośrednio na przebieg pierwszej rozmowy i dalszy rozwój relacji. Feromony stymulują również napięcie seksualne i wpływają na poczucie pożądania, dlatego zdecydowanie warto podnieść swoją atrakcyjność także na kolejnych spotkaniach. Jeśli zależy ci, aby wzmocnić ten efekt, używaj afrodyzjaku co 4-6 godzin i aplikuj substancje w miejscach, gdzie skóra jest najcieplejsza (czyli np. na szyi czy nadgarstkach).

Afrodyzjaki (bo tak również nazywa się feromony) stały się w ostatnich latach niezwykle popularne, głównie za sprawą szerokiej dostępności i ich wysokiej skuteczności. Zdecydowanie warto je stosować i mieć pewność, że zawsze będziemy wypadać bardziej atrakcyjnie w oczach płci przeciwnej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here