Depilacja laserowa - uwolnij się od zbędnego owłosienia

Wiele osób cierpi z powodu mocnego owłosienia, które jest nie tylko nieestetyczne ale i uciążliwe. Dlatego też chętnie udają się do gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologicznych w celu usunięcia tego problemu

Depilacja laserowa jest jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań, które pozwolą nam zapomnieć o włoskach na długie miesiące a nawet lata. Co warto o nim wiedzieć? I dlaczego przyciąga on rocznie ogromną liczbę osób? 

1.Estetyczny wygląd ciała bez włosków
Problem mocnego owłosienia doskwiera znacznej grupie osób. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zabieg jakim jest epilacja laserowa. Epilacja laserowa to szybki i prosty sposób na uzyskanie zadbanej i gładkiej skóry całego ciała i twarzy. Kobiety kochają go za szybkość wykonania, efekt, długotrwałość i atrakcyjną cenę. Dodatkowo, nowoczesne sprzęty sprawiają, iż jest on praktycznie bezbolesny.

2.Trwałe usuwanie owłosienia
Trwałe usuwanie owłosienia to zabieg usuwania owłosienia z różnych miejsc naszego ciała za pomocą specjalnej lampy. Zabieg ten można wykonać na twarzy, pod pachami, na plecach, na nogach, udach, łydkach oraz w miejscach intymnych. To zabieg, który polega na usunięciu wszystkich włosków. By przyniósł wymarzony efekt gładkiej i pozbawionej włosków skóry należy wziąć kilka serii zabiegów o określonych odstępach czasowych. Efekt depilacji uzależniony jest od owłosienia, które posiada klient. Wbrew pozorom im mocniejszy, dłuższy i ciemniejszy włos tym lepszy efekt uzyskamy zabiegiem. Powszechnie przyjęło się, iż należy wziąć od 3 do 6 zabiegów, by uzyskać efekt gładkiej skóry.

3. Ceny
Trwała depilacja to koszt od 200 do nawet 600 zł za zabieg. Wszystko zależy od części ciała, którą pozbawiamy owłosienia oraz od samego gabinetu. Ważny jest również fakt, jaki rodzaj skóry posiadamy oraz na jaki laser się decydujemy. 

Jak wynika z powyższego, trwała depilacja to zabieg całkowicie bezbolesny, szybki i bardzo prosty. Dla uzyskania lepszych i trwalszych efektów, ważne jest systematyczne jego powtarzanie. Dlatego też przed samym zabiegiem, warto skorzystać z konsultacji u fachowców, którzy doradzą ile zabiegów będzie potrzebne by depilacja laserowa trwale poradziła sobie z naszym owłosieniem. Polecamy wizytę np. w https://proskinclinic.pl, w której pracujący specjaliści zajmują się od wielu lat efektywnym usuwaniem włosów z wszystkich partii ciała. Warto zaufać ekspertom i zgłosić się do osób, które najlepiej znają się na tym temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here