Przyklejanie Systemu Włosów

Wiele osób borykających się z łysiną stara się maskować ubytki poprzez ukrywanie swojego problemu pod peruką. Nie ulega wątpliwościom, że noszenie peruki może okazać się w pewnym stopniu ograniczające. Jednak czy kłopoty z nadmiernym wypadaniem włosów muszą oznaczać rezygnację z tego, co stanowi integralną część naszego życia – uprawiania sportu? Niekoniecznie!

Peruki dla aktywnych

Jeszcze do niedawna osoby, które z jakiś przyczyn częściowo lub w całości utraciły włosy, z obawy o swój komfort były zmuszone zrezygnować ze swojej pasji. Tak było szczególnie w przypadku osób aktywnych fizycznie. Dzisiaj łysina nie musi być czynnikiem wykluczającym z normalnego życia. Nieocenioną pomocą w walce o lepsze życie są nowoczesne peruki wykonywane z naturalnych lub syntetycznych włosów. Wysokiej klasy wyroby mocowane są na specjalnych taśmach ściśle przylegających do skalpu lub mikrospinek. Odpowiednio założona oraz dopasowana do obwodu głowy fryzura prezentuje się naturalnie i, co najważniejsze, nie zmienia swojego położenia, nie przesuwa się i nie spada. Co ważne, peruki tkane na specjalnych, „oddychających” siateczkach zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzewaniu się skóry. Osoby aktywne, często mające kontakt z intensywnym promieniowaniem UV, chlorowaną wodą i wiatrem będą bardziej zadowolone z modelu tkanego z naturalnych, nie syntetycznych włosów.

System włosów – pewność w każdej sytuacji

włosyCoraz popularniejszą alternatywą dla klasycznych peruk stają się systemy włosów zwane niechirurgicznym przeszczepem. Naklejane miejscowo lub na całej głowie taśmy idealnie zlewają się ze skórą głowy, zapewniając maksymalnie naturalny efekt. System włosów wiernie imitują utracone włosy, nie muszą być ściągane przed wejściem pod prysznic czy położeniem się do łóżka. Systemów włosów nie kupimy w salonach perukarskich. Każdy z nich tworzony jest na indywidualne zamówienie. Każdy klient samodzielnie określa kolor włosów, ich strukturę i gęstość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here